De weersvoorspelling was tijdens het twaalfde Open Dubbeltoernooi 2014, georganiseerd door Tennisvereniging De Zweepslag, natuurlijk niet bijzonder gunstig, maar toch! Gelukkig konden ook dit jaar alle wedstrijden worden gespeeld. Een aantal weliswaar op alternatieve banen. Toch geweldig die samenwerking met de zustervereniging uit Voorst.
Zowel de 55+ (middag) als de 40+ (avond) toernooien waren dit jaar als vanouds goed bezet. En dat is op zich nog steeds een unicum. Uiteraard hoopt de vereniging dit ook de komende jaren te realiseren. Inmiddels is de tennisvereniging ook echt een lokale Klarenbeekse happening geworden. Tijdens het zomerreces vindt de vereniging steeds meer voetballers en voetbalsters van de buren op de tennisbanen. Dit jaar was er zelfs een heuse heren en dames competitie! Klarenbeek sport leeft!
Lokale senioren gefêteerd
Op vrijdag werden de lokale senioren dames, dit keer zo maar met één heer, begroet en getrakteerd op een complete maaltijd met live muziek van ‘Bentertainment.’ Tijdens het toernooi worden ze altijd door de vereniging gefêteerd en dat vinden de lokale senioren absoluut het einde.
Sponsoren
Uiteraard is dit evenement, ook voor De Zweepslag, alleen mogelijk door sponsors en de inzet van de vele vrijwilligers van de club. Gelukkig heeft de club die ook dit jaar weer weten te vinden en te motiveren, want de gasten werden met de inmiddels alom bekende ‘warme deken’ ontvangen, was hard nodig gezien de temperatuur af en toe, en verwend.
Alle winnaars en winnaressen van ons open toernooi melden we hierbij, want ook al is het toch genieten en plezier, de uitslag is ook van belang. Hieronder de winnaars en runner-ups.
Uitslagen 40-Plus
HD 5: 1. Peter Hartung / Raymond de Lang en 2. Nico Brouwer / Willem Rutgers.
GD 5: 1. Lucienne Hoogland / Jim de Vries en 2. Nienke de Waele / Roberto van Zwieten.
HD 6: 1. Aart Bronkhorst / John Reinders en 2. Hans van Beek / Bram Ploeg.
GD 6: 1. Lucienne van Luijt / Jan Yntema en 2. Inge van Vemde / Erik Linden.
HD 7: 1. Jaap van Luttikhuizen / Engel Berends en 2. Henk Harsveldt / Ton Heijdra.
DD 7: 1. Marjan Bosgoed / Ingrid Havekes en 2. Marjan ten Hove / Jeanne ter Steeg.
GD 7: 1. Dianne Harmsen / Hans Wansink en 2. Marjan ten Hove / Wim Zaaijer
Uitslagen 55-Plus
DD 6: 1. Carla Hartung / Ans Mulder en 2. Riet Jansen / Wil Rutenfrans.
DD 7: 1. Tonia Koopman / Marion Bollema en 2. Dianne Diseraad / Attie Sieben-Diseraad.
GD 7: 1. Henk van de Horst / Sonja van de Horst en 2. Ton Heijdra / Diane Dieseraad.
HD 7: 1. Gert Scheinhardt / Joop Voerman en 2. Theo Kraaivanger / Bert Schadron.
HD 8: 1. Gert Lenters / Wim Mulder en 2. Gert Mulder / Eugene van Lingen.
GD 8: 1. Wim Uding / Reina Pronk-Uding en 2. Dirk Maas / Marga Maas.
Geslaagd toernooi
De vereniging kan terugzien naar een geslaagd toernooi met tevreden deelnemers / deelneemsters en publiek uit Klarenbeek en omstreken.
Uit: Voorster Nieuws
Klik hier voor de toernooifoto’s